DUK

Jas galima užsakyti svetainėje arba susisiekę kontaktais.

Ja galima sukurti registracijos puslapyje.

Su teikiamų kanalų sąrašais galite susipažinti čia.

Rūpinamės jūsų namų interneto saugumu, todėl rekomenduojame reguliariai, bent kartą per metus, keisti belaidžio Wi-Fi ryšio slaptažodį.
Jei naudojate gamyklinį slaptažodį, kuris yra užklijuotas ant maršrutizatoriaus nugarėlės, jį siūlome jau dabar pakeisti į saugesnį, jūsų pačių sugalvotą. Tam būtinai naudokite bent vieną didžiąją ir mažąją raidę, bent vieną skaičių ar kitą simbolį.
Namų Wi-Fi įrenginio slaptažodį galite pasikeisti prisijungę prie Wi-Fi vartotojo sąsajos. Kaip tai atlikti nurodyta instrukcijoje, kurią pagal naudojamo įrenginio modelį rasite čia:
Maršrutizatorius D-Link DIR-825 (PDF)
Maršrutizatorius Eltek R7901-A3 (PDF)
Patariame nenaudoti vienodų slaptažodžių keliose skirtingose paskyrose. Taip pat nenaudokite tokių paprastų, lengvai atspėjamų slaptažodžių, kaip „123456“, „Slaptazodis1“, „abc123“ ir pan.
Primename, kad atnaujinus slaptažodį, jį reikės įvesti ir kituose įrenginiuose, kurie jungiasi prie jūsų namų tinklo.

DHCP (angl. Dynamic Host Control Protocol) serveriu vadinamas serveris, kuris kiekvienam kompiuteriui suteikia IP adresą pagal tam tikras taisykles.

Šiuo metu tokios paslaugos neteikiame. IP adresai yra dinaminiai, suteikiami DHCP serverio. Mūsų tinkle IP adresai kinta labai retai (t.y. tam pačiam kompiuteriui jungiantis prie interneto suteikiamas toks pat IP). IP adresai keičiami tik esant techninei būtinybei. Praktikoje nepasitaikė tokio atvejo, kad IP adresas būtų pakeistas du ar daugiau kartų per metus.

Jei turite naujos kartos televizorių su integruotu DVB-C imtuvu arba tokį imtuvą įsigijote atskirai, „Cgates“ skaitmeninę televiziją galite žiūrėti pasirašę skaitmeninės televizijos paslaugos teikimo sutartį. Naujos kartos televizoriui su integruotu imtuvu, taip pat gali pririekti dekodavimo kortelės lizdo (CAM modulio) įdėti signalo dekodavimo kortelei. Kitiems, turintiems senesnio modelio televizorius prireiks atskiro DVB-C imtuvo.
Jei visą reikalingą įrangą turite – į televizoriaus dekodavimo kortelės lizdą arba DVB-C imtuvą įdėkite signalo dekodavimo kortelę ir žiūrėkite. Visą „Cgates“ skaitmeninės televizijos priėmimui reikalingą įrangą savo klientams galime pasiūlyti palankiomis sąlygomis.

Skaitmeninė televizija pasižymi gera vaizdo ir garso kokybe. Jūs matysite daugiau programų, galėsite pasirinkti kalbą ir subtitrus bei turėsite galimybę su visos savaitės televizijos programą matyti televizoriaus ekrane – ši paslauga dar vadinama elektroniniu programų gidu (EPG).

Sumani televizija teikiama tik kartu su „Cgates“ internetu. Aukštos kokybės vaizdui užtikrinti, sumanią televiziją rekomenduojame įsirengti prie plokščiaekranio televizoriaus per HDMI jungtį. Taip pat Jums prireiks TV priedėlio, kurį suteiksime palankiomis sąlygomis.

Tai itin geros kokybės vaizdas ir garsas, aukštos raiškos (HD) kanalai, TV programų įrašai, filmų bei animacijos videoteka, ilgalaikė įrašų saugykla, karaokė dainos, iki 100 radijo stočių, programų gidas ir kitos galimybės tiesiog Jūsų televizoriuje.

Ar jums patinka ši svetainė?