Apie Mus

AB „Cgates“ yra antra didžiausia fiksuoto interneto ir mokamos televizijos paslaugų teikėja Lietuvoje, turinti daugiau nei 160 000 abonentų. Nuolat auganti „Cgates“ teikia interaktyvios, skaitmeninės kabelinės ir antžeminės, išmaniosios televizijos, šviesolaidžio ir plačiajuosčio interneto bei fiksuoto telefono ryšio paslaugas fiziniams bei verslo klientams.

Paslaugos

Išmanioji televizija

2013 m. startavusi naujos kartos išmanioji televizija „Sumani TV“ Jums suteikia galimybę įsirašyti mėgstamas laidas ir jas peržiūrėti sau patogiu metu, matyti daugybę TV kanalų (tarp jų – ir HD raiškos), naudotis filmų nuoma, ilgalaike įrašų saugykla bei karaokės funkcija, klausytis radijo stočių, mėgautis didžiausių pasaulio žvaigždžių muzikos koncertais ar vos už vieną eurą per savaitę tapti specialaus „Savaitinio kino klubo“ nariu.

Be kelių pagrindinių skaitmeninės televizijos planų rinkitės net iš 11 papildomų teminių kanalų grupių: filmų, sporto, vaikiškų ir t.t. Daugybė kanalų kiekvienam skoniui, o jei užsinorėsite ko nors naujo – tiesiog išsirinkite kitą teminių kanalų rinkinį.

Sužinokite daugiau: TV Planai

Internetas

Technologijoms nuolat tobulėjant, stengiamės neatsilikti ir siūlome Jums itin spartų ir patikimą internetą. RRT (Ryšių reguliavimo tarnybos) duomenimis, būtent „Cgates“ klientai naršo sparčiausiai Lietuvoje!* Šiuo metu šviesolaidiniame „Cgates“ tinkle galite rinktis nuo 200 Mb/s iki 1 Gb/s greitaveikos Lietuvoje ir užsienyje planus.

Sužinokite daugiau: Šviesolaidinis internetas

Namų telefono paslaugos

Daugybė žmonių Lietuvoje vis dar naudojasi laidiniu telefono ryšiu. Užsisakykite šią paslaugą iš „Cgates“ ir skambinkite, nesibaimindami didelių sąskaitų.

Rūpestis klientais

Mes nuolat investuojame į tinklo plėtrą ir modernizaciją, geriname teikiamų paslaugų kokybę, didiname jų pasirinkimą. Nuolat diegiame naujas technologijas, plečiame ir atnaujiname savo tinklą. Visas telekomunikacijų paslaugas – neribotą šviesolaidinį internetą, fiksuoto ryšio telefoniją bei skaitmeninę ir išmaniąją televiziją – galite gauti greitai, paprastai ir iš vienų rankų. O įsigydami dviejų ar trijų paslaugų rinkinius, visuomet mokėsite mažiau.

Siekiame teikti aukščiausios kokybės paslaugas ir kuo operatyviau reaguoti į Jūsų prašymus ar nusiskundimus. Daugiau nei 80% Jūsų, skambinančių į klientų aptarnavimo centrą (telefonais 85 215 0000 arba 19900), atsakymo sulaukia per 20 sekundžių ir greičiau. Paslaugų užsakymai ir sutarčių perrašymas įmanomas ir telefonu, o pagalbą klientai gali gauti septynias dienas per savaitę, taip pat ir po darbo valandų.

Bendrovės istorija

„Cgates“ įkurta 1991 metais, centrinė būstinė įsikūrusi Vilniuje, Ukmergės g. 120. Bendrovės akcininkai – UAB „Cgates group“.

Visada kažkas naujo

„Cgates“ – naujos technologijos, nuolat plečiamas ir atnaujinamas tinklas bei paslaugus, operatyvus ir profesionalus aptarnavimas. „Cgates“ – visos telekomunikacijų paslaugos iš vienų rankų. „Cgates“ – visada kažkas naujo.

* Remiantis Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos 2017 metų veiklos ataskaitos (34 psl.) duomenimis. Daugiau informacijos: http://www.rrt.lt/lt/apzvalgos-ir-ataskaitos/veiklos-ataskaitos.html

Ar jums patinka ši svetainė?

Ar norite gauti naujausia informacija paštu

Viskas įvyko sėkmingai

Įvyko klaida

Cgates will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.